Hranipex

Firma Hranipex, która posiada wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie oraz kompetentny zespół ludzi którzy ją tworzą, oferuje różnego rodzaju kleje. Produkowane są one z najwyższą dokładnością oraz starannością, przez co usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli zatem zależy Ci na jakości nasze produkty, spełnią Twoje oczekiwania. W naszej bogatej ofercie posiadamy między innymi: kleje do mebli, dyspersyjne, konstrukcyjne, montażowe, kontaktowe oraz kleje topliwe. Podczas pracy z obrzeżami meblowymi z całą pewnością docenią Państwo także środki czyszczące. Pomogą one na przykład z usunięciem niewielkich pozostałości kleju podczas klejenia. Ponadto owe środki nie pozostawiają smug i plam. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całościową ofertą.

Polkemic - Profesjonalne czyszczenie

Zestaw płynów czyszcząco, antyadhezyjno, ślizgowych, przeznaczonych do mycia elementów meblowych.

Płyny są stosowane w procesach czyszczenia ręcznego jak i automatycznego.
Przeznaczone są do zastosowań zarówno profesjonalnych jak również do manualnego doczyszczania i mycia gotowych elementów meblowych.

Płyny zyskują coraz większą popularność przedstawiają kompleksowe rozwiązanie zaoszczędzające czas i poprawiające jakość wykonanych elementów.

Schilsner

Najlepszy klej kontaktowy oraz profesjonalne środki czyszczące.

Producent zaliczany grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw, produkujących nie tylko obrzeża meblowe ale także wysokiej jakości chemię stolarską oraz kleje kontaktowe. Jest  dostawcą kwalifikowanym sieci Strefy Płyt we współpracy z Kronospan.